Urządzenie ATF EXTRA+ zestaw złączek FULL automatyczne z wagami i bazą danych(W cenie 2 dniowe szkolenie w Katowicach z budowy skrzyń-jako dodatkowa pozycja na fakturze voucher kod 099691020114 800 pln)

  • Urządzenie ATF EXTRA+ zestaw złączek FULL automatyczne z wagami i bazą danych(W cenie 2 dniowe szkolenie w Katowicach z budowy skrzyń-jako dodatkowa pozycja na fakturze voucher kod 099691020114 800 pln)
Producent: Magneti Marelli
Kod produktu: 007935130002
Gwarancja: GWARANCJA 24
kod FCA: 59225696
status_iconBrak produktu w magazynie

Producenci samochodów oferują coraz szerszą gamę pojazdów z automatyczną skrzynią biegów. Ze względu na coraz większą liczbę takich pojazdów, salony sprzedaży samochodów i stacje obsługi specjalizujące się w serwisie skrzyni biegów odczuwają rosnącą potrzebę dysponowania niezawodnym urządzeniem umożliwiającym łatwą, automatyczną wymianę oleju w automatycznych skrzyniach biegów (ATF EXTRA). Z pomocą naszego urządzenia ATF EXTRA jeden operator jest w stanie dokonać takiej wymiany w każdym pojeździe wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów. Urządzenie posiada elektroniczny układ sterowania, który umożliwia wymianę oleju przekładniowego ATF EXTRA w automatycznej skrzyni biegów bez konieczności otwierania i całkowitego opróżniania skrzyni biegów, bez względu na różnicę temperatur (a tym samym objętości) między świeżym (chłodniejszym) a zużytym (cieplejszym) olejem przekładniowym. Oprócz sterowania pracą pompy urządzenia ATF EXTRA, oprogramowanie urządzenia monitoruje operację wymiany oleju, sprawdza, czy ilość znajdująca się w zbiorniku oleju świeżego jest wystarczająca i czy w zbiorniku na zużyty olej jest jeszcze miejsce na odebranie zużytego oleju. Urządzenie jest wyposażone w łatwy do usunięcia zbiornik na ZUŻYTY olej z obudową zawierającą złącza i przewody.

Za pomocą urządzenia ATF EXTRA operator jest w stanie dokonać wymiany oleju wraz z płukaniem, w każdym pojeździe z automatyczną skrzynią biegów. Urządzenie posiada elektroniczny układ sterowania, który umożliwia wymianę oleju przekładniowego ATF EXTRA w automatycznej skrzyni biegów bez konieczności otwierania i całkowitego opróżniania skrzyni biegów, bez względu na różnicę temperatur (a tym samym objętości) między świeżym (chłodniejszym) a zużytym (cieplejszym) olejem przekładniowym. Oprócz sterowania pracą pompy ATF EXTRA, oprogramowanie urządzenia monitoruje operację wymiany oleju, sprawdza, czy ilość znajdująca się w zbiorniku oleju świeżego jest wystarczająca i czy w zbiorniku na zużyty olej jest jeszcze miejsce na odebranie zużytego oleju. Urządzenie jest wyposażone w łatwy do usunięcia zbiornik na zużyty olej z obudową zawierającą złącza i przewody. Urządzenie działa w trybie automatycznym, posiada wagi , które precyzyjnie odmierzają ilość oleju zużytego i świeżego. Urządzenie posiada bazę danych ułatwiającą obsługę pojazdów. Urządzenie nie posiada w zestawie adapterów, które są dostępne w zestawach lub pojedynczo. Dodatkowy zbiornik na płyn płukający pozwala na jego aplikację i przeprowadzenie procesu czyszczenia.

Parametry Techniczne:
Zasilanie:12 V DC (akumulator pojazdu).
Wyświetlacz: Podświetlany wyświetlacz LCD, 4 linie x 20 znaków, alfanumeryczny
Drukarka: Termiczna, 24 kolumny.
Sprzęt komputerowy: Płytka sterowania układu elektronicznego i mikrosterownik
Pompa: Maksymalne natężenie przepływu = 5,5 l/min;
Minimalne natężenie przepływu = 4,5 l/min;
Maks. ciśnienie = 9 bar
Wymiary: 660*1175*810mm
Masa: ~55 Kg
Temperatura robocza: + 5°C - + 40°C

Na uwagę zasługuje fakt, że wraz z urządzeniem otrzymujesz zestaw złącz FULL ( 007935110025 ) oraz funkcję automatycznego wykrywania kierunku przepływu, co niezmiernie przyspiesza i ułatwia pracę z urządzeniem ATF EXTRA.

Zapoznaj się z wyposażeniem zestawu FULL dołączonego do urządzenia ATF EXTRA: Zestaw FULL

GWARANCJA 24 - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

GWARANCJA 24
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zapytania ofertowego.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zapytania ofertowego.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zapytania ofertowego. - są wymagane
Zamknij
Jplayer
pixel