Oxhydro Plus

  • urządzenie do wodorowania silnika oraz do czyszczenia układu dolotowego
  • Oxhydro Plus
Producent: Magneti Marelli
Kod produktu: 007935200140
status_iconBrak produktu w magazynie

Wytwarzany przez urządzenie tlenowodór wprowadzany jest do kanału dolotowego, mieszając się z powietrzem zasysanym przez filtr. Jego skuteczność zaczyna się już w komorze spalania, gdzie poprzez chemiczny proces pirolizy, podnoszący temperaturę spalania, eliminuje wszelkie pozostałości z: głowicy tłoka, cylindra, dyszy wtryskiwacza, zaworów, świec zapłonowych, świec żarowych itp. metali, ponieważ ciepło koncentruje się w spalinach. Ciepło to wraz z wilgocią powstałą w wyniku spalania gazu jest wydalane wraz ze spalinami, które ulegają dekarbonizacji podczas przechodzenia przez: zawór EGR, turbosprężarkę, sondę lambda, katalizator i filtr FAP/DPF. Urządzenie INTAKE CLEANER (jako samodzielne, lub zabudowane w OXHYDRO PLUS), wykorzystujące właściwości specjalnego płynu, umożliwia czyszczenie kanałów ssących, uzupełniając ofertę serwisu.

Istnieje wiele przyczyn, które powodują osadzanie się osadów węglowych w silniku pojazdu. Wykorzystując technologię HHO, osiągi pojazdu można przywrócić w łatwy, szybki i innowacyjny sposób. Tlenowodór ma niezwykłą zdolność czyszczącą, w rzeczywistości dzięki elektrolizie wytwarzany jest „gaz”, który pozwala wyczyścić wszystkie wrażliwe części silnika w zaledwie kilka minut.

Zobacz również
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zapytania ofertowego.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zapytania ofertowego.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zapytania ofertowego. - są wymagane
Zamknij
Jplayer
pixel